Wydarzenia Lokalne

Złap Boga za Słowo! SNE z Elbląga zaprasza na weekendowy Kurs "Emaus". Czas spędzony na tych weekendowych rekolekcjach wyzwoli w Twoim sercu wielką miłość i pragnienie poznawania i rozumienia Pisma Świętego - najpewniejszego i najlepszego drogowskazu w naszym życiu.

Zapraszamy!

Zapraszamy na te wyjątkowe rekolekcje skierowane tylko do mężczyzn. To będzie szczególny czas poznawania  swojej tożsamości w Panu Bogu, swojej misji, przyglądania się wyzwaniom i odkrywania na nowo celu swojego życia. 

Kurs "Chłopiec z chlebami i rybami", to jeden z kursów, który prowadzi do odkrywania swoich darów
i wartości w świetle wspólnoty i życia we wspólnocie. Jest to bardzo ważny kurs dla wspólnoty, która chce krok po kroku wchodzić w bliską relację z Bogiem.

Mężczyzna – syn, oblubieniec i ojciec, stworzony, by walczyć i zwyciężać.

Formularz zapisów na Ogólnopolską Konferencję KŚĆ (24-25 luty 2023 i 24-25 marzec 2023)
od piątku 9:00 do soboty 19:00 w Stryszawie (Centrum Wspólnoty Galilea).

Kurs dla kobiet Estera .
Sosnowiec 24.03-26.03.2023

Cena TRIDUUM PASCHALNE ustalana jest wg. wyboru opcji noclegowych o które będziemy pytać w dalszej części formularza.

KAŻDA OSOBĘ ZAPISUJEMY POJEDYNCZO!

WAŻNE PRZECZYTAJ!

Kurs ten skierowany jest do kobiet, które chcą stać się szczęśliwe poprzez własne decyzje i zdrowe spojrzenie na siebie. Kurs ukazuje dary jakie posiadamy i o które musimy się same zatroszczyć. Czas tego kursu jest czasem odkrywania swojej wartości aby żyć jako kobieta szczęśliwa.

W dniu 30 listopada Szkoły Ewangelizacji św. Andrzeja rejonu śląskiego spotkały się na wspólnym świętowaniu. W tym roku było to w kościele pw. Krzyża Świętego w Siemianowicach Śląskich.

Zachariasz i Elżbieta to biblijna para wspaniałych małżonków, do których odwołujemy się w tym kursie. To czas budowania i pogłębiania jedności w życiu małżeńskim. To zaproszenie do dialogu, by na nowo chcieć się nie tylko słuchać, ale przede wszystkim rozumieć.

Jest to kurs autorski Wspólnoty Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea i kolejny w programie formacji, obok kursu Emaus, rozpalającym serce miłością do Słowa Bożego. Kurs Daniel dotyka drugiego źródła, które podtrzymuje nowe życie w nas.

Strony