Wydarzenia Lokalne

Kurs ten skierowany jest do liderów, aby odnowić, potwierdzić i umocnić swoją służbę w pasterzowaniu. Celem jest, aby na nowo zakochać się w Jezusie Dobrym Pasterzu.
Na kurs zapraszamy także kapłanów posługujących w różnych grupach i wspólnotach.

Alpha jest serią spotkań wyjaśniających podstawy wiary chrześcijańskiej. Każde spotkanie podejmuje inny temat dotyczący wiary i daje możliwość dyskusji. Alpha prowadzona jest na całym świecie i każdy jest na niej mile widziany. Można jeszcze dołączyć do spotkań. Zapraszamy do Lublina.

Celem kursu Daniel jest rozwój modlitwy osobistej i poznanie jej wpływu na modlitwę wspólnotową.
Ten kurs poprowadzi cię ku nowej relacji z Panem Bogiem w Kościele. Doświadczysz oddziaływania modlitwy na Twoje życie osobiste.

Na Kurs Rebeka zapraszamy wszystkie Panie pragnące odkryć swoją wartość. Jest on skierowany do kobiet, które chcą stać się szczęśliwe poprzez własne decyzje i zdrowe spojrzenie na siebie. Kurs ukazuje dary jakie posiadamy i o które musimy się same zatroszczyć.

„Kto Was dotyka, dotyka źrenicy mojego oka” – te słowa Boga z księgi proroka Zachariasza brzmią szczególnie mocno w kontekście osób skrzywdzonych przemocą seksualną w Kościele.

Nieustannie dokonujemy wyborów, nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy. Które z nich prowadzą nas ku życiu? Które sprawiają, że jest w nas coraz więcej smutku, nieufności, a w konsekwencji duchowej śmierci? Pełnia życia (J 10, 10), to plan Pana Boga względem każdego z nas.

Chcesz odkryć na nowo co to znaczy być kobietą? Chcesz dowiedzieć się, co o tym myśli Bóg? Na tym kursie nie tylko ucieszysz się swoją kobiecością, ale i dowiesz się, jak to powołanie realizować na co dzień! Kurs dla kobiet pełnoletnich w każdym powołaniu stanowym.

Celem kursu jest odkrycie, że Bóg jest dostępny dla mnie przez modlitwę oraz nauczenie się otwierania na prowadzenie Ducha Świętego na modlitwie osobistej i wspólnotowej.
Kurs KAMCh jest skierowany do osób, które uczestniczyły wcześniej w kursie Nowe Życie.

Więcej informacji wkrótce...

https://sursumcordamissio.com

Tobiasz - Cel tego kursu to stać się mężczyzną zaangażowanym w życie Kościoła i świata. Przykładem jest jedna z najbardziej pasjonujących i wielkich sylwetek Starego Testamentu - król Salomon. Na kursie tym uzyskasz nową motywację i odwagę do podejmowanych odpowiedzialności.

Czas powrotu do źródła, jakim jest sakrament małżeństwa oraz wspólne odkrywanie mocy jego działania w swoim życiu. Podarujcie sobie ten wyjątkowy czas!

Strony