Kursy SESA w Polsce

luty '20

20 -23.02
luty
Otwock ul. Żeromskiego 6
Janusz Kasperczyk
zapisy/link
SNE Chrystusa Króla Katowice
KOD: KVoLcN
21 -23.02
luty
Licheń Stary
Ks. Rafał Krauze
zapisy/link
SNE Licheń Stary
21 -23.02
luty
Poznań
Krzysztof Zachwieja
zapisy/link
SNE św. Barnaby Poznań
21 -23.02
luty
Ostrów Wlkp.
ks. Dominik Wodniczak
zapisy/link
Szkoła Nowej Ewangelizacji Świętej Rodziny
21 -23.02
luty
Sopot
Wojciech Kruk
zapisy/link
Gdańska SNE Jezus Żyje
KOD: lpdEfU
21 -23.02
luty
Łomża
ks. Jacek Dąbrowski
zapisy/link
SNE Theoforos w Łomży
KOD: 6rFpLw
21 -23.02
luty
Tychy
Marek Kozłowski
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka oddział w Śląsk Południe
KOD: HZBnm8
21 -23.02
luty
Radom
Turek Krzysztof
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka Radom
KOD: KlBglR
21 -23.02
luty
Radom
Agnieszka Dąbrowska
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Radomiu
KOD: 4kRynk
21 -23.02
luty
Poznań
Małgorzata Heigelmann
zapisy/link
Organizatorzy: Szkoła Ewangelizacji św. Andrzeja św. Marka Warszawa Katolicka Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego GALILEA
KOD: QUD4D5
21 -23.02
luty
Kutno, Parafia
ks. Kamil Dąbrowski
zapisy/link
Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Filipa Nereusza
21 -23.02
luty
Bystra k. Bielska-Białej
ks. Przemysław Sawa
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: ievJw1
21 -23.02
luty
Inowrocław
Mariusz Prątnicki
zapisy/link
Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Jana Pawła II Archidiecezji Gnieźnieńskiej
KOD: UjQuCh
28 -01.03
luty
42-604 Tarnowskie Góry
Jacek Rojowski
zapisy/link
SNE Jezusa Zmartwychwstałego - Gliwice
28 -01.03
luty
Poznań
Danuta Szcześko
zapisy/link
SNE św. Barnaby Poznań
28 -01.03
luty
Radomsko
Ks. Michał Krawczyk
zapisy/link
SNE św. Jana Chrzciciela w Częstochowie
28 -01.03
luty
Berlin
Tomasz Zdych
zapisy/link
SNE św. Bartłomieja w PMK Berlin
28 -01.03
luty
Miedzna
ks. Robert Grzybowski
zapisy/link
SNE św. Józefa diecezji Drohiczyńskiej
KOD: c7nb1A
28 -01.03
luty
Toruń
ks. Andrzej Kowalski
zapisy/link
Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Toruńskiej św. Jana Umiłowanego ucznia
28 -01.03
luty
Kraków
ks. Michał Tabak scj
zapisy/link
SNE Najświętszego Serca Jezusowego
KOD: wEquLm
28 -01.03
luty
Lublin
Mirosław Ćwikła
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Lublinie
KOD: 1eQSnN

Marzec '20

05 -08.03
Marzec
Hodyszewo
Janusz Kasperczyk
zapisy/link
SNE Chrystusa Króla Katowice
KOD: 9lovmr
06 -08.03
Marzec
Nowa Dęba
Jakub Popiel
zapisy/link
SNE św. Dobrego Łotra
KOD: zjQ0QJ
06 -08.03
Marzec
Wrocław
Marta Galantowicz
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji śś. Ap. Piotra i Pawła we Wrocławiu
KOD: r5tI3v
06 -08.03
Marzec
Mońki, Parafia pw. św. Brata Alberta
ks. Kamil Dąbrowski
zapisy/link
Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Filipa Nereusza
06 -08.03
Marzec
Toruń
Jolanta Zatorska
zapisy/link
Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Toruńskiej św. Jana Umiłowanego ucznia
06 -08.03
Marzec
Gdańsk
Dariusz Racułt
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Gdańsku
KOD: is7bdx
12 -15.03
Marzec
Jedlnia k. Radomia
Marta Mędrek
zapisy/link
SNE Dobrego Łotra Pallotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji
KOD: L55300
13 -15.03
Marzec
Żary
Ks. Tomasz Matyjaszczyk
zapisy/link
SESA Syn Dawida - Żary
KOD: gCW7yP
13 -15.03
Marzec
Zakopane
Karol Cierpica
zapisy/link
SNE Sursum Corda w Krakowie
KOD: fR99We
13 -15.03
Marzec
Kraków
s. Wirginia Mielcarek OP
zapisy/link
Pallotyńska SNE i Środowisko SNE diecezji świdnickiej
13 -15.03
Marzec
Lublin
Martyna Sołtysiak
zapisy/link
Pallotyńska SNE
13 -15.03
Marzec
Sokółka, Parafia św. Antoniego
ks. Kamil Dąbrowski
zapisy/link
Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Filipa Nereusza
13 -15.03
Marzec
Wielkie Czyste
ks. Andrzej Kowalski
zapisy/link
Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Toruńskiej św. Jana Umiłowanego ucznia
13 -15.03
Marzec
Gdynia
Maria Czerwińska
zapisy/link
Gdańska SNE Jezus Żyje
KOD: hkKDAF
13 -15.03
Marzec
Sosnowiec - Kazimierz
Arkadiusz Pyka
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka oddział Śląsk Południe.
KOD: IRr9n
13 -15.03
Marzec
Starachowice - Kałków
Agnieszka Dąbrowska
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Radomiu
KOD: RRHkoU
13 -15.03
Marzec
Świdnik k. Lublina
ks. Krzysztof Krzaczek
zapisy/link
Lubelska Szkoła Ewangelizacji "Miriam"
13 -15.03
Marzec
Bielsko - Biała
Dorota Górka
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka oddział Bielsko - Biała.
KOD: s9W48
20 -22.03
Marzec
Żerniki Wrocławskie
Aleksandra Kuzan
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji śś. Ap. Piotra i Pawła we Wrocławiu
KOD: mmv7Er
20 -22.03
Marzec
Sadowie
ks. Dominik Wodniczak
zapisy/link
Szkoła Nowej Ewangelizacji Św. Rodziny
20 -22.03
Marzec
Lublin
ks. Krzysztof Krzaczek
zapisy/link
Lubelska Szkoła Ewangelizacji "Miriam"
27 -29.03
Marzec
Warszawa
o. Paweł Drobot CSsR
zapisy/link
SNE Sursum Corda w Krakowie
KOD: H22DDF
27 -29.03
Marzec
Skoczów
Agnieszka Piekarczyk
zapisy/link
SNE Zacheusz
KOD: TEbouC
27 -29.03
Marzec
Bełchatów
Halina Zimnowoda
zapisy/link
SNE Najświętszego Serca Jezusowego Bełchatów
KOD: A0XTUh
27 -29.03
Marzec
Lublin
Ewa Adamowicz
zapisy/link
Pallotyńska SNE
27 -29.03
Marzec
Republika Czeska
Wiesław Gilowski
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka oddział w Bielsku - Białej
KOD: OAlgWY
27 -29.03
Marzec
Wzgórze Miłosierdzia - Stryszawa
Katarzyna Frączek
zapisy/link
KOD: M8310P
27 -29.03
Marzec
Warszawa
ks. Jacek Fijałkowski
zapisy/link
SNE bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Kwiecień '20

03 -05.04
Kwiecień
Cieszyn
Janusz Szczurek
zapisy/link
SNE Zacheusz
KOD: Jihj8g
03 -05.04
Kwiecień
Ołtarzew
Martyna Cupriak
zapisy/link
Pallotyńska SNE
17 -19.04
Kwiecień
42-604 Tarnowskie Góry
Paweł Babicz
zapisy/link
SNE Jezusa Zmartwychwstałego - Gliwice
17 -19.04
Kwiecień
Chorzów
Justyna Borek
zapisy/link
SNE Zacheusz
KOD: pouWas
17 -19.04
Kwiecień
Natalin k. Lublina
ks. Krzysztof Krzaczek
zapisy/link
Lubelska Szkoła Ewangelizacji "Miriam"
24 -26.04
Kwiecień
Wzgórze Miłosierdzia - Stryszawa
Katarzyna Frączek
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Stryszawie.
KOD: XrrCAg
24 -26.04
Kwiecień
Kraków
Karol Cierpica
zapisy/link
SNE Sursum Corda w Krakowie
KOD: DzgFdK
24 -15.12
Kwiecień
Częstochowa
Ks. Michał Krawczyk
zapisy/link
24 -26.04
Kwiecień
Chełm
Maciej Zawadka
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Chełmie
KOD: cBGdjf
24 -26.04
Kwiecień
Lublin
Mirosław Ćwikła
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Lublinie
KOD: QnwBZK
24 -26.04
Kwiecień
Siemianowice Śląskie
Joanna Włoch
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Wspólnoty RAFAEL
KOD: 5y1tNS
25 -26.04
Kwiecień
Sosnowiec
Ewa Brzezińska
zapisy/link
SNE "Przyjaciele Jezusa"
KOD: PXajmA
30 -03.05
Kwiecień
Ptaki k. Nowogrodu
ks. Jacek Dąbrowski
zapisy/link
SNE Theoforos w Łomży
KOD: aYiBG7
30 -03.05
Kwiecień
Żary
Agata Kulczycka
zapisy/link
SESA Syn Dawida - Żary
KOD: 7hehFx
30 -03.05
Kwiecień
Bogdanki, Dom rekolekcyjny
Tomasz Słodownik
zapisy/link
Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Filipa Nereusza
30 -03.05
Kwiecień
42-604 Tarnowskie Góry
Jacek Rojowski
zapisy/link
SNE Jezusa Zmartwychwstałego - Gliwice
30 -03.05
Kwiecień
Dom Rekolekcyjny w Bogdankach, Podlaskie
Tomasz Słodownik
zapisy/link
Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Filipa Nereusza
30 -03.05
Kwiecień
Wisła
ks. Przemysław Sawa
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Wspólnoty RAFAEL oraz Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: oP7X2c
30 -03.05
Kwiecień
Hodyszewo
Ewa Adamowicz
zapisy/link
Pallotyńska SNE
30 -03.05
Kwiecień
Wzgórze Miłosierdzia - Stryszawa
Teresa Szklarczyk
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Stryszawie
KOD: 8f4Lz7
30 -03.05
Kwiecień
Lublin
Marta Mendrek
zapisy/link
Pallotyńska SNE

Maj '20

07 -10.05
Maj
Lublin
Janusz Kasperczyk
zapisy/link
SNE Chrystusa Króla w Katowicach
08 -10.05
Maj
Lublin
Magda Niedziałek
zapisy/link
Pallotyńska SNE
14 -17.05
Maj
Koszalin
Jolanta Zatorska
zapisy/link
SL Toruń - SL Koszalin
15 -17.05
Maj
Licheń Stary
Beata Maciejewska
zapisy/link
SNE Licheń Stary
KOD: DGOhqV
29 -31.05
Maj
Nowa Karczma (k. Gdańska)
Anna Gír
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Gdańsku
KOD: HHgedD

Czerwiec '20

05 -07.06
Czerwiec
Łomża
ks. Jacek Dąbrowski
zapisy/link
SNE Theoforos w Łomży
KOD: hHAUN9
05 -07.06
Czerwiec
Lublin
Jolanta Nowak
zapisy/link
Pallotyńska SNE
10 -14.06
Czerwiec
42-604 Tarnowskie Góry
Ks. Artur Sepioło
zapisy/link
SNE Jezusa Zmartwychwstałego - Gliwice
11 -14.06
Czerwiec
Wzgórze Miłosierdzia - Stryszawa
Dorota Górka
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Stryszawie
KOD: lFif6H
12 -14.06
Czerwiec
Jedlnia Letnisko/Radomia
Judyta Piechota
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Radomiu
KOD: 0WJ9mB
19 -21.06
Czerwiec
Bielsko - Biała
Dorota Górka
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. marka oddział w Bielsku - Białej.
KOD: MRYn9o
19 -21.06
Czerwiec
Bystra k. Bielska-Białej
ks. Przemysław Sawa
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: nDUbFu
26 -29.06
Czerwiec
Cieszyn
o.Efraim Kostrzewa
zapisy/link
SNE Zacheusz
KOD: EYb6uh

Lipiec '20

02 -05.07
Lipiec
Strzegom
ks. Piotr Wawrzynek
zapisy/link
SE św. apostołów Piotra i Pawła we Wrocławiu
KOD: iM9rz8
02 -05.07
Lipiec
Poznań
Michał Korczak
zapisy/link
SNE św. Barnaby Poznań
02 -12.07
Lipiec
Kałków (EREM) k. Starachowic
ks. Sławomir Płusa
zapisy/link
SNE św.Dobrego Łotra
KOD: S8EQH6
03 -07.07
Lipiec
Cieszyn
Agnieszka Piekarczyk
zapisy/link
SNE Zacheusz
KOD: oAHRil
03 -13.07
Lipiec
Białystok
ks. Krzysztof Kralka / Marta Mędrek
zapisy/link
Pallotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji i Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Filipa Nereusza
09 -20.07
Lipiec
Żary
Ks. Tomasz Matyjaszczyk
zapisy/link
SESA Syn Dawida - Żary
KOD: Pc8aJ
10 -12.07
Lipiec
Gdańsk
Anna Gír
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Gdańsku
KOD: b0FNsY
10 -13.07
Lipiec
Toruń
Jolanta Zatorska
zapisy/link
Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Toruńskiej + Ekipa Krajowa SESA
10 -13.07
Lipiec
Oświęcim
ks. Przemysław Sawa
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: FLNash
15 -19.07
Lipiec
Lubaszowa
ks. Andrzej Kowalski
zapisy/link
Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Toruńskiej Św. Jana Umiłowanego Ucznia
KOD: 2GnUr1
17 -26.07
Lipiec
Sadowie
ks. Piotr Wawrzynek
zapisy/link
SE św. apostołów Piotra i Pawła we Wrocławiu
KOD: ygUm
17 -20.07
Lipiec
Oświęcim
ks. Przemysław Sawa
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: KeO9h9
17 -26.07
Lipiec
Wzgórze Miłosierdzia - Stryszawa
Teresa Szklarczyk
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Stryszawie
KOD: mxwGGK
24 -02.08
Lipiec
Oświęcim
ks. Przemysław Sawa
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: 9WPumd
27 -30.01
Lipiec
Białystok, Parafia Zmartwychwstania Pańskiego
ks. Kamil Dąbrowski
zapisy/link
Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Filipa Nereusza

Sierpień '20

05 -09.08
Sierpień
Oświęcim
ks. Przemysław Sawa
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: 33vMq7
14 -23.08
Sierpień
Jastrzębie Zdrój
o.Efraim Kostrzewa
zapisy/link
SNE ZACHEUSZ
KOD: LwXgut
20 -23.08
Sierpień
Oświęcim
ks. Przemysław Sawa
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: mUcQpb
28 -30.08
Sierpień
Wzgórze Miłosierdzia - Stryszawa
Beata Szpila
zapisy/link
SL św. Marka w Stryszawie
KOD: dKFlT5

Wrzesień '20

18 -20.09
Wrzesień
Licheń Stary
Ks. Rafał Krauze
zapisy/link
SNE Licheń Stary
KOD: 9eFrbQ
18 -20.09
Wrzesień
Chełm
Maciej Zawadka
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Chełmie
KOD: KFOkD
18 -20.09
Wrzesień
Piekary Śląskie
Arkadiusz Pyka
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka oddział Śląsk Południe.
KOD: ztnY7
25 -27.09
Wrzesień
Chełm
Ireneusz Maliszewski
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Chełmie
KOD: axG8uw
25 -27.09
Wrzesień
Lublin
Maria Podkowa
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Lublinie
KOD: tRMqza
25 -27.09
Wrzesień
Radom
Agnieszka Starzyńska
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Radomiu
KOD: Pi4ii6

Październik '20

02 -04.10
Październik
Bystra k. Bielska-Białej
ks. Przemysław Sawa
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: XabLFy
02 -04.10
Październik
Świętochłowice
ks. Łukasz Płaszewski
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Wspólnoty RAFAEL
KOD: mp8tUe
09 -11.10
Październik
Strzegom
tbd
zapisy/link
SE św. apostołów Piotra i Pawła we Wrocławiu
KOD: hCTmUF
09 -11.10
Październik
Kraków
Karol Cierpica
zapisy/link
SNE Sursum Corda w Krakowie
KOD: OYgAY
23 -25.10
Październik
Bielsko - Biała
Wiesław Gilowski
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka oddział Bielsko - Biała
KOD: eO1m8g
23 -25.10
Październik
Kozienice
Agnieszka Dąbrowska
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Radomiu
KOD: 1uk4A3

Listopad '20

06 -10.11
Listopad
Gostyń
tbd
zapisy/link
Filipińska Szkoła Nowej Ewangelizacji w Gostyniu
KOD: TcvTcP
13 -15.11
Listopad
Krasnystaw
Mirosław Ćwikła
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Lublinie
KOD: BVbxy6
20 -22.11
Listopad
Ćwiklice
Dorota Górka, Agnieszka Sowińska
zapisy/link
SE Św Marka oddział Tychy SE Św Marka oddział Bielsko-Biała
KOD: WlwSYn
20 -22.11
Listopad
Bystra k. Bielska-Białej
ks. Przemysław Sawa
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: 7nAZ0w
27 -29.11
Listopad
Siemianowice Śląskie
ks. Łukasz Płaszewski
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Wspólnoty RAFAEL
KOD: 62TJhS

Grudzień '20

11 -13.12
Grudzień
Wrocław
tbd
zapisy/link
SE św. apostołów Piotra i Pawła we Wrocławiu
KOD: 3u9QHh
11 -13.12
Grudzień
Licheń Stary
Beata Maciejewska
zapisy/link
SNE Licheń Stary
KOD: eXUsZ9