Kursy SESA w Polsce

Wrzesień '20

24 -26.09
Wrzesień
Leszno
Grażyna Janusz
zapisy/link
SL Leszno św. Jakuba Młodszego
KOD: R81Rb
25 -27.09
Wrzesień
Rybnik
Franciszek Kucharczak
zapisy/link
SL Jezusa Miłosiernego Rybnik
KOD: r80MoH
25 -27.09
Wrzesień
Chełm
Ireneusz Maliszewski
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Chełmie
KOD: axG8uw
25 -27.09
Wrzesień
Wieluń
Ks. Michał Krawczyk
zapisy/link
SNE ŚW. Jana Chrzciciela w Częstochowie
25 -27.09
Wrzesień
Świdnik k. Lublina
ks. Krzysztof Krzaczek
zapisy/link
Lubelska Szkoła Ewangelizacji "Miriam"
25 -27.09
Wrzesień
Radom
Agnieszka Starzyńska
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Radomiu
KOD: Pi4ii6
25 -27.09
Wrzesień
Lublin
Maria Podkowa
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Lublinie
KOD: tRMqza
25 -27.09
Wrzesień
Kościerzyna
Dariusz Racułt
zapisy/link
SE św. Marka Gdańsk
KOD: WaqGHx

Październik '20

02 -04.10
Październik
Koszalin
Magdalena Halak
zapisy/link
Szkoła Nowej Ewangelizacji diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej
02 -04.10
Październik
Bystra k. Bielska-Białej
ks. Przemysław Sawa
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: XabLFy
02 -04.10
Październik
Świętochłowice
ks. Łukasz Płaszewski
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Wspólnoty RAFAEL
KOD: mp8tUe
09 -11.10
Październik
Nysa Dom Dobrego Pasterza
Emilia Wolak
zapisy/link
Werbistowska Szkoła Nowej Ewangelizacji
KOD: 4EO7y7
09 -12.10
Październik
Pniewy
Danuta Kamińska
zapisy/link
SNE św. Barnaby - Poznań
09 -11.10
Październik
Tarnowskie Góry
Jacek Rojowski
zapisy/link
SNE Giwice
09 -11.10
Październik
Głębowice k. Wołowa
ks. Piotr Wawrzynek
zapisy/link
SE św. apostołów Piotra i Pawła we Wrocławiu
KOD: hCTmUF
09 -11.10
Październik
Kraków
Karol Cierpica
zapisy/link
SNE Sursum Corda
KOD: OYgAY
09 -11.10
Październik
Rybnik
Karina Latosik
zapisy/link
SL Jezusa Miłosiernego Rybnik
KOD: y9EmIk
09 -11.10
Październik
Bełchatów
Halina Zimnowoda
zapisy/link
SNE Najświętszego Serca Jezusowego
KOD: XDh7zi
09 -11.10
Październik
Łomża
ks. Jacek Dąbrowski
zapisy/link
SNE Theoforos w Łomży
KOD: OlyPxP
17 -18.10
Październik
Sosnowiec
Joanna Rasała
zapisy/link
DCNE Przyjaciele Jezusa
23 -25.10
Październik
Częstochowa
Ks. Michał Krawczyk
zapisy/link
SNE św. Jana Chrzciciela w Częstochowie
23 -25.10
Październik
Wielkie Czyste
ks. Andrzej Kowalski
zapisy/link
Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Toruńskiej św. Jana umiłowanego ucznia
23 -25.10
Październik
Bielsko - Biała
Wiesław Gilowski
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka oddział Bielsko - Biała
KOD: eO1m8g
23 -25.10
Październik
Kozienice
Agnieszka Dąbrowska
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Radomiu
KOD: 1uk4A3

Listopad '20

04 -08.11
Listopad
Dębki, Ośrodek Rekolekcyjno-Wczasowy Zmartwychwstańców
Wojciech Kruk
zapisy/link
SNE Gdańsk
KOD: yg75JS
06 -10.11
Listopad
Gostyń
tbd
zapisy/link
Filipińska Szkoła Nowej Ewangelizacji w Gostyniu
KOD: TcvTcP
07 -11.11
Listopad
Licheń Stary
Jolanta Zatorska
zapisy/link
Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Toruńskiej św. Jana Umiłowanego Ucznia
10 -14.11
Listopad
Firlej k. Lublina
Janusz Kasperczyk
zapisy/link
SNE Chrystusa Króla w Katowicach
13 -15.11
Listopad
Krasnystaw
Mirosław Ćwikła
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Lublinie
KOD: BVbxy6
20 -22.11
Listopad
Ćwiklice
Dorota Górka, Agnieszka Sowińska
zapisy/link
SE Św Marka oddział Tychy SE Św Marka oddział Bielsko-Biała
KOD: WlwSYn
20 -22.11
Listopad
Wyszków
ks. Jacek Dąbrowski
zapisy/link
SNE Theoforos w Łomży
KOD: DtDeju
20 -22.11
Listopad
Bystra k. Bielska-Białej
ks. Przemysław Sawa
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: 7nAZ0w
20 -22.11
Listopad
Wzgórze Miłosierdzia - Stryszawa
Teresa Szklarczyk
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka
KOD: ja492K
26 -29.11
Listopad
Łomża
Janusz Kasperczyk
zapisy/link
SNE Chrystusa Króla w Katowicach
KOD: M5nYyd
27 -29.11
Listopad
Otwock
Michał Kwiatkowski
zapisy/link
SESA Otwock im. Św. Wincentego Pallottiego
KOD: ffwhqX
27 -29.11
Listopad
Siemianowice Śląskie
ks. Łukasz Płaszewski
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Wspólnoty RAFAEL
KOD: 62TJhS
27 -29.11
Listopad
Wieden
Miksics Anna
zapisy/link
KOD: MyK9F

Grudzień '20

11 -13.12
Grudzień
Wrocław
tbd
zapisy/link
SE św. apostołów Piotra i Pawła we Wrocławiu
KOD: 3u9QHh
11 -13.12
Grudzień
Licheń Stary
Beata Maciejewska
zapisy/link
SNE Licheń Stary
KOD: eXUsZ9
27 -30.12
Grudzień
Częstochowa - Dom Rekolekcyjny, Olsztyn/ Częstochowy , ul. Świętej Puszczy 6
Ks. Michał Krawczyk
zapisy/link
SNE św. Jana Chrzciciela w Częstochowie

Styczeń '21

28 -31.01
Styczeń
Łomża
ks. Jacek Dąbrowski
zapisy/link
SNE Theoforos w Łomży
KOD: tNMo2

luty '21

19 -21.02
luty
Piekary Śląskie
Arkadiusz Pyka
zapisy/link
SL Św.Marka Tychy
KOD: 0EFHps
26 -28.02
luty
Łomża
ks. Jacek Dąbrowski
zapisy/link
SNE Theoforos w Łomży
KOD: uyPAhh