KURS REKOLEKCYJNY DLA KOBIET - TYCHY

Kurs E S T E R A
Najdroższa Kobieto!

Czy czujesz się wolna? Czy czujesz się wartościowa? Czy Twoje relacje są zdrowe, pełne pokoju, życzliwości? Jaka jest Twoja historia? Jakie masz wspomnienia? Czy możesz na nich budować? Czy są Twoją siłą, oparciem, wywołują uśmiech na Twojej twarzy? A może ból i łzy? Może od dawna ciągnie się za Tobą coś co Cię męczy? Trudne relacje zatruwają Twoje życie. Niesiesz je, jak najcięższy plecak pełen zgryzot.

Ja chcę Ci dziś powiedzieć – zostaw to! Zostaw przeszłość za sobą. Pożegnaj smutne wczoraj i powitaj radosne, nowe jutro! To się uda! Ale tylko z Nim… Tylko w Bogu jest Twoja wolność. On wszystko może przemienić - łzy zamienić w promienny uśmiech. Z nim możesz odnowić się w swojej kobiecości i pięknie. On wyposażył Cię we wszystko, co Ci potrzebne. W Twojej duszy drzemie to, co boskie, obudź to! Uwierz w to! Uwierz a Twoje życie nabierze barw.

Aby pomóc Ci to osiągnąć, przyjdź na kurs Estera, który swego czasu odmienił moje życie i spojrzenie na to, co było, na zerwanie z bolesną historią, na przebaczenie. Bądź kobietą w całej pełni, kochaj siebie i daj sobie pomóc, byś odkryła jak bardzo jesteś wartościowa i ukochana! Zaufaj Bogu, On pragnie Twego piękna. Ty jedynie zechciej je uwolnić. Przyjdź, czekamy właśnie na Ciebie.
Koszt 95 zł