Wydarzenia Lokalne

Czas powrotu do źródła, jakim jest sakrament małżeństwa oraz wspólne odkrywanie mocy jego działania w swoim życiu. Podarujcie sobie ten wyjątkowy czas!

Kurs ten odpowiada na problemy, z jakimi spotykamy się w prowadzeniu modlitwy wstawienniczej. Jak posługiwać, by modlitwa była skuteczna i nie zraniła osoby albo jej nie zaszkodziła.

Zapraszamy na wyjątkowy, dochodzony kurs Estera w Sulisławicach, prowadzony przez kobiety dla kobiet

W planie :
✅ konferencje
✅ czas na przemyślenia i odkrywanie siebie
✅ nawiązanie relacji z Jezusem i innymi uczestniczkami
✅ pyszne jedzenie i napoje

TAK TO SIĘ ZACZEŁO!!! URODZINY TO DOBRY CZAS NA WSPOMNIENIA.

Za nami spotkanie SE Rejonu Północnego, prowadziło je Słowo: "Ty masz słowa życia wiecznego!". Spotkaliśmy się 20 kwietnia we Władysławowie, gospodarzem była SE "Jemu Chwała ".

Już niedługo, bo dokładnie 9-14 lipca czeka nas wyjątkowy czas, jakim jest młodzieżowy obóz WOW! Będą to wyjątkowe chwile spędzone w cudownym miejscu jakim jest Wzgórze Miłosierdzia w Stryszawie.

Serdecznie zapraszamy na „Z martwych wstanie. O Dawidzie w nas” - rekolekcje współprowadzone przez osoby skrzywdzone seksualnie w Kościele.

„Kto Was dotyka, dotyka źrenicy mojego oka” – te słowa Boga z księgi proroka Zachariasza brzmią szczególnie mocno w kontekście osób skrzywdzonych przemocą seksualną w Kościele.

14-16 czerwca 2024r.
Organizator: SE NSJ Bełchatów woj. Łódzkie

Para wspaniałych małżonków, Zachariasz i Elżbieta, na której opieramy cały kurs, to osoby, które będą uczyły nas, jak odbudować jedność w życiu małżeńskim, jak odnowić dialog, by na nowo chcieć się nie tylko słuchać, ale przede wszystkim rozumieć.

Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea i Szkoła Ewangelizacji św. Marka zachęca do przesyłania nam swoich próśb o modlitwę.

Odkryć swoją tożsamość jako córki swojego ojca i Boga jako Ojca. Zobaczyć wpływ przeszłości na teraźniejszość oraz odciąć się od złych doświadczeń.
Kurs dla kobiet pełnoletnich w każdym powołaniu stanowym.

Strony