Kursy SESA w Polsce

Listopad '19

22 -24.11
Listopad
Siemonia, pow. będziński (Śląsk)
Janusz Kasperczyk
zapisy/link
SNE Chrystusa Króla z Katowic
22 -24.11
Listopad
Ciechanów
Iwona Zielonka
zapisy/link
Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Płockiej pw. św. Łukasza Ewangelisty
KOD: uVBZ9z
22 -24.11
Listopad
Krosno Odrzańskie
Michał Plust
zapisy/link
SESA Syn Dawida - Żary
KOD: rsaUQe
22 -24.11
Listopad
Zielona Góra
Rafał Gorzkiewicz
zapisy/link
SESA Syn Dawida - Żary
KOD: wBMUZj
22 -24.11
Listopad
Bełchatów
Halina Zimnowoda
zapisy/link
Szkoła Nowej Ewangelizacji Najświętszego Serca Jezusowego w Bełchatowie
KOD: sjDJ7
22 -24.11
Listopad
Toruń
ks. Andrzej Kowalski
zapisy/link
SL Toruń, Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Toruńskiej św. Jana Umiłowanego Ucznia
22 -24.11
Listopad
Mońki
Magdalena Miczejko
zapisy/link
Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Filipa Nereusza
23 -24.11
Listopad
Carlisle, Wielka Brytania
Karolina Sulewska
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody - Manchester
KOD: e2xLzk
29 -01.12
Listopad
Gdańsk
Ks. Dariusz Żyźniewski
zapisy/link
Gdańska SNE Jezus Żyje
KOD: C1SMvk
29 -01.12
Listopad
Wrocław
Marta Galantowicz
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji śś. Ap. Piotra i Pawła we Wrocławiu
KOD: AOYXI5
29 -01.12
Listopad
Berlin
Elżbieta Gabrel
zapisy/link
SNE św. Bartłomieja w Berlinie
29 -01.12
Listopad
Tarnów
Ks. Artur Ważny
zapisy/link
SNE św. Józefa - Tarnów

Grudzień '19

06 -08.12
Grudzień
Święta Góra w Gostyniu
Ewa Jaskulska
zapisy/link
Filipińska Szkoła Nowej Ewangelizacji na Świętej Górze w Gostyniu
KOD: 6uI4Pb
06 -08.12
Grudzień
Otwock ul. Żeromskiego 6
Karol Koprukowiak
zapisy/link
SNE Otwock
06 -08.12
Grudzień
Nysa
Mirosława Ligęza
zapisy/link
Werbistowska Szkoła Nowej Ewangelizacji
KOD: 93g0DO
06 -08.12
Grudzień
Olsztyn
Katarzyna Ostaszewska
zapisy/link
SNE EMAUS Olsztyn
06 -08.12
Grudzień
Białystok, Parafia pw. św. Kazimierza Królewicza
Agnieszka Znajda
zapisy/link
Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Filipa Nereusza
06 -08.12
Grudzień
Białystok
Monika Znajda
zapisy/link
Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Filipa Nereusza
06 -08.12
Grudzień
Czeski Cieszyn
Maria Paskuda
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Świętego Andrzeja Czeski Cieszyn
KOD: pRmD7H
06 -08.12
Grudzień
Mogilno
Mariusz Prątnicki
zapisy/link
Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Jana Pawła II Archidiecezji Gnieźnieńskiej
KOD: F1x1TQ
06 -08.12
Grudzień
Letterkenny, Co Donegal
Michał Kuśmierczyk
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: ESXAqH
13 -15.12
Grudzień
Cieszyn
Agata Łydzińska
zapisy/link
SNE Zacheusz
KOD: CaXg
20 -22.12
Grudzień
Rzepedź (Bieszczady)
ks. Mateusz Rutkowski
zapisy/link
Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Jakuba Apostoła Archidiecezji Przemyskiej
27 -30.12
Grudzień
Białystok
ks. Kamil Dąbrowski
zapisy/link
Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Filipa Nereusza
27 -30.12
Grudzień
Żary
Ks. Tomasz Matyjaszczyk
zapisy/link
SESA Syn Dawida - Żary
KOD: LGGKJf

Styczeń '20

03 -06.01
Styczeń
Żary
Ks. Tomasz Matyjaszczyk
zapisy/link
SESA Syn Dawida - Żary
KOD: GSXUlv
03 -06.01
Styczeń
Toruń
Jolanta Zatorska
zapisy/link
Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Toruńskiej św. Jana Umiłowanego Ucznia
10 -12.01
Styczeń
Cieszyn
Agata Łydzińska
zapisy/link
SNE Zacheusz
KOD: qDNdGH
17 -19.01
Styczeń
Żary
Ks. Tomasz Matyjaszczyk
zapisy/link
SESA Syn Dawida - Żary
KOD: Xv3DeM
31 -02.02
Styczeń
Cieszyn
o.Ireneusz Toczydłowski
zapisy/link
SNE ZACHEUSZ
KOD: jl4n2S

luty '20

21 -23.02
luty
Łomża
ks. Jacek Dąbrowski
zapisy/link
SNE Theoforos w Łomży
KOD: 6rFpLw
21 -23.02
luty
Tychy
Arkadiusz Pyka
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka oddział w Śląsk Południe
KOD: HZBnm8

Marzec '20

05 -08.03
Marzec
Hodyszewo
Janusz Kasperczyk
zapisy/link
SNE Chrystusa Króla Katowice
KOD: 9lovmr
13 -15.03
Marzec
Żary
Ks. Tomasz Matyjaszczyk
zapisy/link
SESA Syn Dawida - Żary
KOD: gCW7yP
13 -15.03
Marzec
Sosnowiec - Kazimierz
Marek Kozłowski
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka oddział Śląsk Południe.
KOD: IRr9n
20 -22.03
Marzec
Bielsko - Biała
Dorota Górka
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka oddział Bielsko - Biała.
KOD: s9W48
27 -29.03
Marzec
Republika Czeska
Wiesław Gilowski
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka oddział w Bielsku - Białej
KOD: OAlgWY
27 -29.03
Marzec
Wzgórze Miłosierdzia - Stryszawa
Katarzyna Frączek
zapisy/link
KOD: M8310P

Kwiecień '20

03 -05.04
Kwiecień
Cieszyn
Ryszard Sikora
zapisy/link
SNE Zacheusz
KOD: Jihj8g
24 -26.04
Kwiecień
Wzgórze Miłosierdzia - Stryszawa
Katarzyna Frączek
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Stryszawie.
KOD: XrrCAg
30 -03.05
Kwiecień
Ptaki k. Nowogrodu
ks. Jacek Dąbrowski
zapisy/link
SNE Theoforos w Łomży
KOD: aYiBG7
30 -03.05
Kwiecień
Żary
Agata Kulczycka
zapisy/link
SESA Syn Dawida - Żary
KOD: 7hehFx
30 -03.05
Kwiecień
Bogdanki, Dom rekolekcyjny
Tomasz Słodownik
zapisy/link
Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Filipa Nereusza

Czerwiec '20

05 -07.06
Czerwiec
Łomża
ks. Jacek Dąbrowski
zapisy/link
SNE Theoforos w Łomży
KOD: hHAUN9
19 -21.06
Czerwiec
Bielsko - Biała
Dorota Górka
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. marka oddział w Bielsku - Białej.
KOD: MRYn9o
26 -29.06
Czerwiec
Cieszyn
o.Efraim Kostrzewa
zapisy/link
SNE Zacheusz
KOD: EYb6uh

Lipiec '20

03 -07.07
Lipiec
Cieszyn
Agnieszka Piekarczyk
zapisy/link
SNE Zacheusz
KOD: oAHRil
09 -20.07
Lipiec
Żary
Ks. Tomasz Matyjaszczyk
zapisy/link
SESA Syn Dawida - Żary
KOD: Pc8aJ

Sierpień '20

28 -30.08
Sierpień
Wzgórze Miłosierdzia - Stryszawa
Beata Szpila
zapisy/link
SL św. Marka w Stryszawie
KOD: dKFlT5

Wrzesień '20

18 -20.09
Wrzesień
Piekary Śląskie
Arkadiusz Pyka
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka oddział Śląsk Południe.
KOD: ztnY7

Październik '20

23 -25.10
Październik
Bielsko - Biała
Wiesław Gilowski
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka oddział Bielsko - Biała
KOD: eO1m8g