Kursy SESA w Polsce

Lipiec '22

07 -10.07
Lipiec
Warszawa
Justyna Hornik
zapisy/link
SNE Popiełuszko Warszawa
07 -10.07
Lipiec
Gdańsk
Wojciech Kruk
zapisy/link
SNE Gdańsk
08 -10.07
Lipiec
Chełm
Małgorzata Popek
zapisy/link
SL św. Marka Chełm
KOD: bsLLr8
08 -10.07
Lipiec
Cieszyn
o. Ireneusz Toczydłowski OFM
zapisy/link
SNE Zacheusz
KOD: 2wIK0W
14 -17.07
Lipiec
Toruń
Joanna Powichrowska
zapisy/link
SNE Diecezji Toruńskiej Św. Jana Umiłowanego Ucznia
KOD: EKDzyf
15 -24.07
Lipiec
Wzgórze Miłosierdzia - Stryszawa
o.Krzysztof Czerwionka CR
zapisy/link
SL św. Marka z siedzibą w Stryszawie
KOD: 23HfxX
22 -24.07
Lipiec
Lublin
Monika Barycka
zapisy/link
Lubelska Szkoła Ewangelizacji Miriam
28 -31.07
Lipiec
Wzgórze Miłosierdzia - Stryszawa
o.Krzysztof Czerwionka CR
zapisy/link
Św. Marka z siedzibą w Stryszawie
KOD: LcbHdO

Sierpień '22

03 -07.08
Sierpień
Wzgórze Miłosierdzia - Stryszawa
o.Krzysztof Czerwionka CR
zapisy/link
SL św. Marka z siedzibą w Stryszawie
KOD: a2ed9
11 -15.08
Sierpień
Częstochowa
Ks. Michał Krawczyk
zapisy/link
SNE św. Jana Chrzciciela w Częstochowie
12 -15.08
Sierpień
Wzgórze Miłosierdzia - Stryszawa
o. Krzysztof Czerwionka CR
zapisy/link
SL Stryszawa
KOD: CKRhkV
12 -15.08
Sierpień
Trzcianka (k. Garwolina)
Janusz Kasperczyk
zapisy/link
SL Otwock im. św. Wincentego Pallottiego
KOD: 3fnTrV
12 -15.08
Sierpień
Łomża
ks. Jacek Dąbrowski
zapisy/link
SNE Theoforos
KOD: VY5afP
12 -15.08
Sierpień
Suraż
ks. Kamil Dąbrowski
zapisy/link
SNE im. św. Filipa Nereusza w Białymstoku
12 -15.08
Sierpień
Siedlce
Robert Lubowicki
zapisy/link
SNE im. św. Filipa Nereusza w Białymstoku
19 -21.08
Sierpień
Siedlce
ks. Tomasz Bieliński
zapisy/link
SNE Siedlce
19 -21.08
Sierpień
Wzgorze Milosierdzia - Stryszawa
o. Krzysztof Czerwionka CR
zapisy/link
Ekipa Krajowa i Rada Krajowa SESA Polska
KOD: SrOT9
26 -28.08
Sierpień
Święta Góra w Gostyniu
Ewa Jaskulska
zapisy/link
Filipińska Szkoła Nowej Ewangelizacji
KOD: ZOG2M
26 -28.08
Sierpień
Chełm
Ireneusz Maliszewski
zapisy/link
SL św. Marka Chełm
KOD: lCeB6r

Wrzesień '22

02 -04.09
Wrzesień
Warszawa
Agnieszka Sawuła
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Andrzeja św. Marka Warszawa
KOD: a1LLEk
08 -11.09
Wrzesień
Wzgorze Milosierdzia - Stryszawa
ks. Przemysław Sawa
zapisy/link
KOD: xd2nDz
23 -25.09
Wrzesień
Otwock
Michał Sabała
zapisy/link
SL Otwock im. św. Wincentego Pallottiego
KOD: M5VxZD
23 -25.09
Wrzesień
Lublin
Bogdan Kalinowski
zapisy/link
SE św.Marka Lublin
KOD: Ip0Ekh
23 -25.09
Wrzesień
Licheń Stary
Beata Maciejewska
zapisy/link
Ekipa dla Jezusa SL Licheń Stary
KOD: d4IzG
30 -02.10
Wrzesień
Lublin
Bogdan Kalinowski
zapisy/link
SE św.Marka Lublin
KOD: s2IA5I

Październik '22

14 -16.10
Październik
Katowice Murcki
Marek Kozłowski
zapisy/link
SE Św.Marka SL Tychy
KOD: X4YYPJ

Listopad '22

09 -13.11
Listopad
Chełm
Maciej Zawadka
zapisy/link
SL św. Marka Chełm
KOD: QW9igW
10 -13.11
Listopad
Licheń Stary
ks. Rafał Krauze
zapisy/link
SNE LICHEŃ STARY Ekipa dla Jezusa
KOD: SHUyKI
10 -13.11
Listopad
Kraków
o. Paweł Drobot
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Sursum Corda
KOD: 2kcraw
18 -20.11
Listopad
Ćwiklice koło Pszczyny
Agnieszka Sowińska/Dorota Górka
zapisy/link
SE Św. Marka SL Tychy
KOD: CJcJ0g
18 -20.11
Listopad
Wzgórze Miłosierdzia - Stryszawa
o.Krzysztof Czerwionka CR
zapisy/link
św. Marka w Stryszawie
KOD: Fj9QfD

Grudzień '22

02 -04.12
Grudzień
Licheń Stary
Małgorzata Kubiak
zapisy/link
KOD: 4Hk5SY