Kursy SESA w Polsce

Lipiec '19

24 -28.07
Lipiec
Lubaszowa
o. Paweł Drobot CSsR
zapisy/link
SNE „SURSUM CORDA” w Krakowie
KOD: PASuLj
26 -04.08
Lipiec
Oświęcim
ks. Przemysław Sawa/ Marzena Pietroszek
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: 0sKcmt
31 -04.08
Lipiec
Wzgórze Miłosierdzia
o. Krzysztof Czerwionka CR
zapisy/link
SL Stryszawa św. Marka
KOD: zX5KOl

Sierpień '19

02 -12.08
Sierpień
Częstochowa
ks. Rafał Jarosiewicz
zapisy/link
SNE Koszalin- Kochaj.my
KOD: x6XHM9
08 -11.08
Sierpień
Nysa
o. Damian Piątkowiak SVD
zapisy/link
Werbistowska Szkoła Nowej Ewangelizacji
KOD: AfAXBD
08 -11.08
Sierpień
Wzgórze Miłosierdzia
o. Krzysztof Czerwionka CR
zapisy/link
Ekipa Krajowa SESA Polska
KOD: iKmj8b
08 -12.08
Sierpień
Oświęcim
Marzena Pietroszek
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: eHOTfG
14 -18.08
Sierpień
Wzgórze Miłosierdzia
Angel Robles Topete
zapisy/link
Ekipa Krajowa SESA Polska
20 -22.08
Sierpień
Oświęcim
ks. Przemysław Sawa/o. Krzysztof Czerwionka
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: OBtxee
22 -25.08
Sierpień
Oświęcim
ks. Przemysław Sawa/o. Krzysztof Czerwionka
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: uXhSC
23 -01.09
Sierpień
Jastrzębie Zdrój
o.Wit Chlondowski
zapisy/link
SNE Zacheusz
KOD: Sh6ZWC
23 -25.08
Sierpień
Stryszawa - Wzgórze Miłosierdzia
Dariusz Nizio
zapisy/link
SL Stryszawa św. Marka
KOD: ySSQB4
29 -01.09
Sierpień
Nałęczów
Janusz Kasperczyk
zapisy/link
Lubelska Szkoła Ewangelizacji "Miriam"
KOD: 1evdBo

Wrzesień '19

19 -22.09
Wrzesień
Stryszawa - Wzgórze Miłosierdzia
o.Krzysztof Czerwionka CR
zapisy/link
SL Stryszawa św. Marka
KOD: 7yS7f
20 -22.09
Wrzesień
Chełm
Ireneusz Maliszewski
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka oddział Chełm
KOD: OLh6lP
27 -29.09
Wrzesień
Lublin
Mirosław Ćwikła
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka oddział Lublin
KOD: k0r3QF
27 -29.09
Wrzesień
Wrocław
Dorota Szadaj
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji śś. Ap. Piotra i Pawła we Wrocławiu
KOD: asFE0p

Październik '19

18 -20.10
Październik
Kraków
o. Paweł Drobot CSsR
zapisy/link
SNE „SURSUM CORDA” w Krakowie
KOD: Bi2Sng

Listopad '19

07 -11.11
Listopad
Gostyń
-
zapisy/link
SNE Gostyń razem z SNE z Wrocławia, Leszna, Gostynia, Kalisza i Opola
KOD: CqV3M
08 -11.11
Listopad
Ptaki k. Nowogrodu
Janusz Kasperczyk
zapisy/link
SNE Chrystusa Króla Katowice
KOD: bxEdVR
08 -11.11
Listopad
Stryszawa - Wzgórze Miłosierdzia
Dorota Górka
zapisy/link
SL Stryszawa św. Marka w Stryszawie
KOD: tXdjj2
15 -17.11
Listopad
Bielsko - Biała
Dorota Górka
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka oddział Bielsko - Biała
KOD: D7vGsW
29 -01.12
Listopad
Wrocław
Marta Galantowicz
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji śś. Ap. Piotra i Pawła we Wrocławiu
KOD: AOYXI5