IV SEMINARIUM EUROPEJSKIE

IV SEMINARIUM EUROPEJSKIE SESA

7-10.11.2024 ŁÓDŹ

Tegorocznym miejscem spotkania SESA z całej Europy będzie Wyższe Seminarium Duchowne Archidiecezji Łódzkiej, którego Gospodarzem jest Kardynał Grzegorz Ryś.

Gościem specjalnym będzie JOSÉ H. PRADO FLORES Twórca Programu formacji Szkoły Ewangelizacji Św. Andrzeja znanych w Polsce kursów ewangelizacyjnych: „Nowe życie”, „Emaus”, „Jan”, „Paweł”, „Mojżesz” i wiele innych.

IV Seminarium Europejskie składać się będzie z dwóch części. W pierwszej będzie czas refleksji nad współczesnymi wyzwaniami ewangelizacyjnymi dla Kościoła.

Druga część będzie poświęcona formacji nowych liderów, uczniów - misjonarzy dla Kościoła XXI wieku i będzie to kurs JOZUE. Kurs został starannie dobrany do tej edycji seminarium ponieważ celem jego jest zasiać ziarno nowej mentalności, która zaowocuje obfitymi plonami nowych liderów ewangelizacji.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz formularz zgłoszeniowy  zostały wysłane drogą elektroniczną do dyrektorów i sekretariatów SESA z Polski i Europy. Czekamy na Wasze zgłoszenia.

Biuro SESA