Rekolekcje Uzdrowienia Wewnętrznego 16-18.04. Hermanówka

Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza na rekolekcje Uzdrowienia Wewnętrznego poprowadzone przez ks. Kamila Dąbrowskiego.

Zapraszamy na rekolekcje, które pomogą Ci przejść drogę od poczucia bezsilności, bólu, beznadziei do uzdrowienia. Będzie to przejście do uwielbienia Boga i do dziękczynienia, do nowej rzeczywistości życia, nowej perspektywy i zaangażowania. W trakcie rekolekcji uczestnicy są zapraszani do głębszej relacji z Bogiem, który jest najlepszym lekarzem serc. Będzie to czas przepełniony modlitwą oraz konferencjami pomagającymi doświadczyć wewnętrznego uzdrowienia w Jezusie Chrystusie. Rekolkecje poprowadzi ks. Kamil Dąbrowski dyrektor Białostockiej Szkoły Nowej Ewangelizacji św. Filipa Nereusza.

ZAPISY: https://rekolekcje.bialystok.pl/rekolekcje-uzdrowienia-wewnetrznego-p-342

Koszt: 150 zł, potwierdzeniem uczestnictwa jest po ukończonym procesie rejestracji, wpłacenie zaliczki minimum 50 zł, w razie rezygancji zaliczka nie jest zwaracana.

Zapisy: przez stronę www.rekolekcje.bialystoki.pl, ale także udzielamy informacji telefonicznie pod numerem telefonu 501 204 476.

Termin: 16-18.04.2021

Miejsce: Dom Rekolekcyjny w Hermanówska, rekolekcje z noclegiem i wyżywieniem. Ośrodek położony nieopodal Białegostoku (30 min drogi).

Warunkiem uczestnictwa w rekolekcjach, jest wcześniejsze przeżycie rekolekcji ewangelizacyjnych (Kurs Nowe Życie, Seminarium Odnowy Wiary lub inne), oraz ukończone 18 lat.

ROZPOCZĘCIE Piątek: 17:30 RECEPCJA, 18:00 kolacja, 19:00 EUCHARYSTIA

ZAKOŃCZENIE Niedziela: około godziny 13:00