Rekolekcje Fatimskie

Kościół przyjął objawienie z Fatimy, ponieważ w istocie swojej jest ono kontynuacją ewangelicznego wezwania do nawrócenia i pokuty. Są to pierwsze słowa Mesjasza litującego się nad grzesznymi ludźmi, nad "narodem kroczącym w ciemnościach": "Czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię" (Mk l,15). Ogłaszając konieczność pokuty, Pani Fatimska wzywa do modlitwy, do odmawiania różańca, który, tak jak "modlitwa Jezusa" ("Jezusie, Synu Boży, zmiłuj się nade mną, bo jestem grzesznikiem") na Wschodzie, stał się "modlitwą Maryi" na Zachodzie. Różaniec, ta modlitwa z Maryją w samym sercu Kościoła, obejmująca tajemnicę naszego zbawienia, ma moc wyzwalania, jest potężną bronią w walce z mocami ciemności. "Odmawiajcie różaniec i czyńcie pokutę" to polecenie Matki Bożej z Fatimy, skierowane poprzez trójkę małych dzieci do ludzkości, powtarza się zresztą w różnych miejscach objawień Matki Zbawiciela, poczynając od Lourdes, przez La Salette i na Medjugorie kończąc.

Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza na rekolekcje, które na podstawie objawień Fatimskich, będą prowadzić do głębszego życia wiarą i spotkania z Jezusem. W trakcie rekolekcji będziemy odkrywać głębię i piękno modlitwy różańcowej.
ZAPISY : https://rekolekcje.bialystok.pl/rekolekcje-fatimskie-p-303

Prowadzący rekolekcje: ks. Kamil Dąbrowski, dyrektor Białostockiej Szkoły Nowej Ewangelizacji i asystent kościelny Chrześcijańskiego Centrum Ewangelizachi CH.C.E.

Ofiara na potrzeby organizacji rekolekcji (150 zł) obejmuje: nocleg, wyżywienie, ciastka kawa + herbata w przerwach.
Początek: rozpoczęcie kolacją 18:00, zapraszamy aby być chwilę wcześniej aby zarejestrować się w recepcji.

Wymagana jest minimum zaliczka w wysokości 50 PLN,
którą należy wpłacić po otrzymaniu informacji o zarejestrowaniu na Kurs. Dopiero wpłacenie zaliczki jest potwierdzeniem uczestnictwa w rekolekcjach.

UWAGA:
W przypadku rezygnacji z rekolekcji wpłacona ofiara nie jest zwracana
pozostałą kwotę 100 zł należy uiścić w dniu rozpoczęcia rekolekcji w Recepcji
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt e-mail lub telefoniczny 501-204-476 (w godzinach pracy biura pn.-pt. 9-17)