Kurs Zuzanna (20-22 maja 2022r.)

"Następnie wędrował przez miasta i wsie, nauczając i głosząc Ewangelię o królestwie Bożym. A było z Nim Dwunastu oraz kilka kobiet, które uwolnił od złych duchów i od słabości: Maria, zwana Magdaleną, którą opuściło siedem złych duchów; Joanna, żona Chuzy, zarządcy u Heroda; Zuzanna i wiele innych, które im usługiwały ze swego mienia." Łk 8, 1-3

Zuzanna uwolniona przez Jezusa, postanowiła razem z innymi kobietami, wyruszyć w drogę za swoim Panem. Na tym kursie dowiesz się, czego dotyczy misja, do której Bóg cię zaprasza. Odkryjesz, czego potrzeba, aby ją wypełniać w swojej codzienności i stawać się kobietą według Bożego zamysłu. Jeżeli doświadczyłaś w swoim życiu żywej obecności Jezusa i chcesz wykonać kolejny krok w podążaniu za Nim – ten kurs jest właśnie dla ciebie! Kurs autorski SNE im. św. Filipa Nereusza Archidiecezji Białostockiej.
Do uczestnictwa zachęcamy osoby pełnoletnie, każdego powołania stanowego, które przeżyły już rekolekcje ewangelizacyjne (np. kurs Nowe Życie, Seminarium Odnowy Wiary, kurs Alpha, REO) i formują się we wspólnocie katolickiej.

Ofiara na potrzeby organizacji rekolekcji (70 zł) obejmuje obiad i kolację w sobotę oraz kawa, herbata i ciastka w trakcie trwania całego kursu.
Zapisy pod numerem telefonu: 501204476

Początek: 18.00 Eucharystia w sanktuarium Miłosierdzia Bożego
Recepcja: bezpośrednio po Mszy Świętej przejście do domu wspólnotowego na Sitarską 25, tam recepcja i dalsza część rekolekcji
Czas trwania rekolekcji: piątek – zakończenie około 21:00, sobota – od 8:00 do 20:30, niedziela – od 8:00 do 14:00

Prosimy zabrać ze sobą: Biblię (Stary i Nowy Testament), długopis, notatnik.