Kurs Zuzanna

"Następnie wędrował przez miasta i wsie, nauczając i głosząc Ewangelię o królestwie Bożym. A było z Nim Dwunastu oraz kilka kobiet, które uwolnił od złych duchów i od słabości: Maria, zwana Magdaleną, którą opuściło siedem złych duchów; Joanna, żona Chuzy, zarządcy u Heroda; Zuzanna i wiele innych, które im usługiwały ze swego mienia." Łk 8, 1-3

Zuzanna uwolniona przez Jezusa, postanowiła razem z innymi kobietami, wyruszyć w drogę za swoim Panem. Na tym kursie dowiesz się, czego dotyczy misja, do której Bóg cię zaprasza. Odkryjesz, czego potrzeba, aby ją wypełniać w swojej codzienności i stawać się kobietą według Bożego zamysłu. Jeżeli doświadczyłaś w swoim życiu żywej obecności Jezusa i chcesz wykonać kolejny krok w podążaniu za Nim – ten kurs jest właśnie dla ciebie! Kurs autorski SNE im. św. Filipa Nereusza Archidiecezji Białostockiej.
Do uczestnictwa zachęcamy osoby pełnoletnie, każdego powołania stanowego, które przeżyły już rekolekcje ewangelizacyjne (np. kurs Nowe Życie, Seminarium Odnowy Wiary, kurs Alpha, REO).
Ofiara na potrzeby organizacji rekolekcji (90 zł) obejmuje obiad i kolację w sobotę oraz kawa, herbata i ciastka w trakcie trwania całego kursu.

Zapisy na stronie: www.chrzciciel.com
Na kurs można się zapisać poprzez formularz internetowy, osobiście zgłaszając taką chęć w kancelarii parafialnej lub poprzez kontakt telefoniczny z Moniką: +48 723 969 889.

LINK DO FORMULARZA ONLINE: https://forms.gle/F1M9y1mrMi5uMMUT8

Miejsce: par. św. Jana Chrzciciela w Kutnie
Początek: 18.00 Eucharystia parafialna
Czas trwania rekolekcji: piątek – zakończenie około 21:00, sobota – od 8:00 do 20:30, niedziela – od 8:00 do 14:00